Pasākumi un jaunumi / ēdināšana

2023./2024. mācību gads

Akcija “Atpakaļ uz skolu” 

14. maijā mūsu skolā viesojās Ungārijas vēstniecības misijas vadītāja vietnieks un konsuls Mātē Naģs. Tikšanās notika akcijas “Atpakaļ uz skolu” ietvaros.

Diskusijā par Eiropas Savienību piedalījās Skolēnu padomes un vidusskolas klašu pārstāvji. Konsuls pastāstīja par Ungāriju, Latviju un savu darba pieredzi Eiropā un ne tikai. Diskusija bija ļoti interesanta un izzinoša. Paldies akcijai “Atpakaļ uz skolu”par šo iespēju!

Mātes dienai veltīts koncerts

Šogad uz koncertu atnāca mammas, vecmammas un pat tēti, lai palepotos ar savu bērnu panākumiem un drosmi uzstāties uz skatuves. Skolas teātra studija, tautas deju ansamblis Ivuška, skolas dziesmu ansamblis, skolas konkursa “Slavas mirklis” uzvarētāji – skatītāju zālē nebija brīvo vietu! (Foto sk.: Foto un video galerijā)

Baltā galdauta svētki

Maija pirmajās saulainajās dienās tradicionāli notika Baltā galdauta svētki. (Foto sk.: Foto un video galerijā)

Skolas konkurss “Slavas mirklis”

Vēl viena skolas tradīcija – konkurss “Slavas mirklis“. Šogad tas bija ļoti gaidīts, vairāki skolēni ļoti gribēja piedalīties. Rezultātā konkursā piedalījās 31 dalībnieks ar 20 priekšnesumiem trijās kateogrijās: Dziesmas. Dejas. Originālais žanrs. Katrs dalībnieks saņēma balvu un diplomu par iegūto vietu. (Foto sk.: Foto un video galerijā)

Mēs lepojamies par Jums!

Sākumskolas pasākums “Mācāmies rotaļajoties”

Skolai 55

Skolas jubilejai veltīto pasākumu fotogrāfijas var apskatīt sadaļā: Foto un video galerija.

Skolas pasākumi un 55 gadu jubilejai veltīti pasākumi

Svinam Meteņus

Ziemassvētku tirdziņš

Rīgas Ķengaraga vidusskolā tradicionāli notika  tirdziņš, šoreiz Ziemassvētku noskaņā. Sākumskolas skolēni sagatavoja arī Adventes vainagus un izrotāja 1.stāva sienas.

(Foto sk.: Foto un video galerijā)

18.novembris– Latvijas Republikas proklamēšanas diena 

Ziedu nolikšana pie Brīvības pieminekļa  

Gaismas svētki

Svētku pasākums par godu Lāčplēša dienai!

Novembris –  Latvijas svētku mēnesis

Loģikas spēle “Riga Puzzle Day”

2.11.2023. pirmo reizi Latvijā Rīgas Tehniskās universitātes telpās tika organizēta loģikas spēle “Riga Puzzle Day“, kurā  piedalījās 58 komandas no 41 skolas. Tajā piedalījās arī mūsu skolas 11. klases skolēnu komanda. 

Pavadītais laiks bija aizraujošs. Skolēni risināja sarežģītus Hārvarda Universitātes loģikas uzdevumus. Spēles organizatori bija parūpējušies par garšīgām uzkodām, picām, dzērieniem. Pēc spēles skolēni varēja iesaistīties dažādās interesantās aktivitātēs: spēlēt ar citu komandu dalībniekiem dambreti, uzlādēt savus viedtālruņus, minoties ar velosipēdu; izmantojot dažādus aksesuārus un jaunākās tehnoloģijas, izveidot interesantu video; aplūkot un iegūt savas ar mākslīgā intelekta palīdzību apstrādātās  fotogrāfijas utt.

 Mūsu skolēni atzīst, ka ir gatavi šajā spēlē piedalīties arī nākamajā gadā, jo gūtā pieredze bija nozīmīga, pavadītā diena bija atraktīva un neaizmirstama. 

Naudas diena

Rīgas Ķengaraga vidusskolas 7.mt sadarbībā ar “Swedbank” kopā ar cietām klasēm piedalījās finanšu pratības iniciatīvā “Naudas diena”, kas notika 31. oktobrī tiešsaistē visā Latvijā. Tas bija aizraujošs vienas dienas pasākums visu klašu skolēniem, kur videolekciju formātā interaktīvā, vieglā un aizraujošā veidā uzzināja, kas ir nauda, kāpēc svarīga budžeta plānošana, kā pelnīt naudu un kā to gudri ieguldīt. 

Bet pats auzraujošākais, ka 7.mt, iegūst “Naudas dienas” finansējumu kopīgai klases aktivitātei izlozes kārtībā – 500 eiro. Skolēni izveidoja budžetu ekskursijas braucienam Rīga-Kuldīga-Ventspils, un tagad pilnā sastāvā realizēs savu sapņa braucienu.

 

Labo darbu nedēļa

Labo darbu nedeļas ietvaros  sākumskolas skolēni aktīvi palīdz un sniedz atbalstu savai skolai, savai apkārtnei, saviem vecākiem. Un kopā padomā, ko ikdienā var darīt citu labā katrs no mums. (Fotogrāfijas sk. sadaļā “Foto un video galerijā“)

Pirmklasnieku svētki

Rudens svētki, sagaidot Miķeļdienu

Kas piedalās: 2. – 6.klašu skolēni.

Kad: 28.septembrī.

Kur: skolas teritorijā.

Ko dara: atnes dabas dāvanas (augļi, dārzeni, kastani, zīles u.c.) un izveido saules kompozīciju.

(Fotogrāfijas sk. sadaļā “Foto un video galerijā“)

Projekts Skolēnu pilsoniskā līdzdalība

 “Sabiedrība par atklātību ­– Delna” (Delna) sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā īsteno projektu “Skolēnu pilsoniskā līdzdalība”, lai veicinātu skolēnu, skolotāju un skolas administrācijas izpratni par pilsonisko līdzdalību. Projekta ietvaros paredzēts sniegt atbalstu skolām, lai mācību procesā iekļautu aktivitātes un materiālus, kas jauniešu vidū stiprina pilsonisko aktīvismu un izpratni par līdzdalības iespējām un rīkiem pašbaldībā, tai skaitā līdzdalības budžetu un iedzīvotāju padomēm. Projektā piedalās 13 skolas no visiem Latvijas reģioniem. Rīgas skolas ir tikai 4, un Rīgas Ķengaraga vidusskola ir  viena to tām.

Skolēni aktīvi piedāvāja savas idejas, kā uzlabot skolas fizisko vidi, lai skolēniem, pedagogiem un personālam skolā būtu ērtāk, interesantāk, drošāk.

Sociālā kampaņā “Iekāp otra kurpēs! 

Sociālā kampaņā “Iekāp otra kurpēs!” aicina atbalstīt cilvēkus ar invaliditāti un bērnus bez vecāku gādības. Arī Rīgas Ķengaraga vidusskolas pedagogi un skolēni nepaliek vienaldzīgi! 

 Sociālāis projekts “Neklusē”

Aicinājums vecākiem un skolēniem piedalīties sociālā projekta Neklusē aktivitātēs. 

Šeit ir pieejams informatīvs materiālsšeit ir vizuāļi .png un pdf formātā vecākiem par aptaujām, mācību metodiku un pasākumiem 13.septembrī, 17. un 24. oktobrī.
Šeit ir pieejams informatīvs materiālsšeit ir vizuāļi .png un pdf formātā skolēniem par aptaujām, mācību metodiku un pasākumiem 13.septembrī, 17. un 24. oktobrī.

Šajā mapē ir pieejami arī citi komunikācijas materiāli.

Zinību diena – 1. septembris!

Pirmais ZVANS!

2022./2023. mācību gads

Pēdējais zvans

 

Baltā galdauta diena

3. maijā tradicionāli skolā tika novadīta Baltā galdauta diena! (Fotogrāfijas sk. sadaļā “Foto un video galerijā“)

6. aprīlis – pašdarināto lietu Lieldienu tirdziņš!

Kopā piedalījas tirgotāji no 16 klasēm. Skolēni mācījās piedāvāt un pārdot savas preces, izvelēties atbilstošas cenas un arī dažreiz pazemināt. Kopumā tas bija lieliska pieredze, īsts tirdziņš.

Svēta Valentīna diena

31. janvāris –
mīļāko supervaroņu diena!

Fotogrāfijas sk. sadaļā “Foto un video galerijā

 

Labdarības akcija

Šķēršļu joslas sacensības

Šķēršļu joslas” sacensības norisināsies Rīgas Ķengaraga vidusskolā mācību stundas laikā 05.12.-09.12.2022.g., dalībnieki – Rīgas Ķengaraga vidusskolas 2. – 9.kl. (zēni un meitenes) izglītojamie.

Svinīgie pasākumi skolā un ziedu nolikšana pie Brīvības pieminekļa

Latvijas valsts svētku pasākums

Šonedēļ, turpinot Latvijas valsts svētku pasākumu svinīga mēneša ietvaros Rīgas Ķengaraga vidusskola piedalās izglītojošā kampaņā “Es, Tu un Satversme”, kas veltīta Satversmes 100. gadadienai. Kampaņas laikā pie 9.-10.klašu skolēniem viesojās Tieslietu ministrijas pārstāve, jūriste Dace Šulmane. Paldies vieslektorei un izglītojošās kampaņas “Es, Tu un Satversme” koordinatoriem par piedāvāto iespēju. 

Lāčplēša dienai veltīts gaismas pasākums

Mārtiņdienas pasākums 10.11.2022.g.

Fotogrāfijas sk. sadaļā “Foto un video galerijā

07.11.2022.g.  mācību stundas laikā norisināsies “Lačplēša kauss” 10.-12. kl.

16.11.-17.11.2022.g. mācību stundas laikā norisināsies “Tautas bumba” 3.-5. kl.

Fotogrāfijas sk. sadaļā “Foto un video galerijā

Aksesuāru diena

Mūsu skola jau tradicionāli notiek tematiskas dienas, kad visiem ir iespēja atnest interesantas mantas vai uzvilkt neparastus apģērbus vai vispār visu dienu staigāt pa skolu mājas čībiņas. Šoreiz notika aksesuāru diena, kurā aktīvi piedalījās gan skolēni, gan skolotāji. Visu dienu pa skolu varēja redzēt skolēnus saulesbrillēs, ar lietussargiem vai skaistajām aprocēm, krellēm, somām vai pat kronī. Skolēni izskatījās tā. (vairāk fotogrāfiju sk. sadaļā “Foto un video galerijā“)

Iesvētīšanās pasākums 10. klasei

Pēdejā dienā pirms rudens brīvdienām mūsu skolā notika iesvētīšanās pasākums 10. klasei. Tas bija ilgi gaidīts un plānots. Desmitklasnieki lieliksi paradīja savus talantus, radoši zīmēja, būvēja torņus, izmēģināja aktieru, režisoru, mākslinieku lomas. Aiziet, vidusskolēn!

Rīgas Ķengaraga vidusskolā visu mācību gadu plānotas un notiek izglītojošas nodarbības un attīstošas aktivitātes projekta “Veselīgs rīdzinieks” sadarbībā ar Rīgas Domes Labklājības departamentu.

Tēmas tiek izvelētas atbilstoši klašu grupām: roku higiēna, veselīga uztura detektīvs, mutes dobuma higiēna, infekcijas slimību profilakse, dinamiskās pauzes, personīgas higiēnas ievērošana, traumatisma profilakse. Projekta ietvaros visas nodarbības ir bezmaksas.

Paldies projekta organizatoriem par piedāvāto iespēju.

30. septembrī, norisinājās „Zinātnieku nakts 2022” pasākums, kas ik gadu notiek visā Eiropā, lai popularizētu zinātni un zinātnes sasniegumus.

Mūsu skolas 9. klašu skolēni (9.v – A. Jeremejeva, Z. Peļte, K. Judina un 9.mt – A. Žarova) apmeklēja Latvijas Universitātes (LU) Akadēmisko centru Torņakalnā, vieta: Dabas māja un Zinātņu Māja – Jelgavas iela 1, Rīga.

Futbola nedēļa

26.09.-30.09.2022.g. skolā mācību stundu laikā norisinājās futbola nedēļa. 

“Futbola” sacensības

21.09.2022.g. Rīgas 25. vidusskola notika Latgales priekšpilsētas sacensības “Futbolā”. No mūsu skolas piedalījās 5.-7. klašu skolēni.

Pirmklasnieka svētki

13. septembrī visas skolas skolēni piedalījās ekskursiju dienā. Fotogalerija pielikumā: Ekskursijas_13_09_2022

2021./2022. mācību gads

Apsveicam 2022.gada absolventus!!!

Mācību gada noslēguma svinīgās līnijas

Ir beidzies kārtējais, ar notikumiem piepildīts mācību gads: mūsu skolēni piedalījās konkursos, olimpiādēs, zinātniskās konferencēs, pasākumos gan skolā un  ārpus tās. Čaklāki un apzinīgāki izglītojamie apbalvoti ar pateicības un goda rakstiem, 95 – saņēma sudraba liecības un 16 – zelta par ļoti augstiem mācību sasniegumiem. Lepojamies ar mūsu skolēniem, paldies pedagogiem par darbu un vecākiem par atbalstu!

Sudraba un zelta liecības

Pasākumu foto:

Jauku, krāsainu un piedzīvojumiem pilnu vasaru!

 

______________________________________

Rīgas Domes lēmums par skolēnu ēdināšanu

Lēmums: 01_Lemums_Nr.1462

Pielikums: 02_Pielikums_Nr.1462

Sludinājums par nomas tiesību

Sludinājums par nomas tiesību piedāvājumu uz nekustamā īpašuma daļu Rīgā, Maskavas iela 273 (iznomājamā platība 10 m²), būves kadastra apzīmējums 01000720087001, nosacītā aptaujas sākumcena –  606.81 EUR/ mēnesī. Telpu lietošanas mērķis – publisko elektronisko sakaru tīkla bāzes stacijas vajadzībām, aparatūras un antenu-fīderu sistēmas uzstādīšanai un ekspluatācijai, publisko elektronisko sakaru tīklu izveidošanai un tīklu iekārtu darbības nodrošināšanai.  (Pazinojuma paraugs_mobilas telekomunik)

Pateicība no visas sirds!

Labdien, Rīgas Ķengaraga vidusskolas skolēni, vecāki, pedagogi, vadība un atbalsta personāls,

Notici brīnumam, un tas atnāks,
Varbūt Ziemasvētkos vai Jaungadā pa sniegu,
Varbūt pavasarī, vasarā vai rudenī,
Vai kādu citu dien – pa gaisu atlidos,
Notici brīnumam, notici sev,
Lai domas un darbi brīnumu tver.

Visu savu kolēģu vārdā vēlos pateikties katram no Labdarības akcijā “No visas sirds!” iesaistītajiem: gan tiem, kas rūpējās par mantu, spēļu, apģērba, saldumu un citu noderīgu lietu sagādāšanu, gan organizatoriem, par sagādāto prieku bērniem no trūcīgām, maznodrošinātām un sociālās atstumtības riskam pakļauto ģimeņu bērniem. Kopumā iepriecinājām 74 bērnus (vecumā no 0 līdz 16 g.v.) ar Jūsu sarūpētajām bagātīgām dāvaniņām. No bērnu vecākiem saņēmām un joprojām saņemam neviltotu prieku un pateicību par dāvanām un vislabākos novēlējumus rūķiem – tas ir Jums.

Lai izdevies 2022.gads un, lai vairojas labestība, prieks, izpratne, cieņa vienam pret otru!

Aija Rolmane

Rīgas Sociālā dienesta Latgales rajona nodaļas teritoriālā centra “Daugava” vecākā sociālā darbiniece sociālā darba jomā

 

No 11.10.2021 līdz 15.10.2021Karjeras nedēļa (pasākumus sk. šeit –Karjeras izglītība)

Skolēna e-kartes noformēšana

Informācija datnē: AicinajumsVecakiem

2020./2021. mācību gads

Pārtikas pakas

Cienījamie skolēni un vecāki!

Informējam Jūs, ka trešdien 28. aprīlī no plkst. 14.00 līdz plkst. 18.00    un ceturtdien, 29. aprīlī no plkst. 14.00 līdz plkst. 17.00 Jūs  varēsiet saņemt pārtikas paku par 10 dienām 19.04.-30.04.

Paka tiks izsniegta telpā blakus sporta zālei (Ieeja no ielas). Lūdzam paņemt  skolēna e-talonu, ievērot grafiku un higiēnas prasības (sejas maska un distancēšanās).

Informējam Jūs ka programma “Skolas piens” beidzas no 19. aprīļa. 

Pārtikas paku saturu skaties šeit: Pakas_KengVsk_19_-30_04_

 

RĶVS bibliotēkas 2021. gada kalendārs

Janvāris

11.01. – Starptautiskā “paldies” diena

12.01. Komponistam Raimondam Paulam – 85 (1936)

12.01. Amerikāņu rakstniekam Džekam Londonam -145 (1876-1916)

13.01. Rakstniekam Jānim Akurateram – 145 (1876-1937)

15.01. Folkloristam, literatūrzinātniekam Pēterim Birkertam – 140 (1881-1956)

16.01. Rakstniekam Doku Atim -160 (1861-1903)

20.01. 1991. gada barikāžu aizstāvju atceres diena

24.01. Skolotājam, rakstniekam, tulkotājam Ernestam Dinsbergam -205 (1816-1902)

26.01. Latvijas Republikas starptautiskās (de iure) atzīšanas diena

28.01. Datu aizsardzības diena

29.01. Rakstniekam Valdim Indrupam – 85 (1936)

Nāciet ciemos!

 

 

 

2019./2020. mācību gads

30.04.2020

28.04.2020

Kā sagatavoties eksāmeniem ar www.uzdevumi.lv

Skaties materiālu šeit: ieteikumi-skoleniem-eksameni

13.03.2020

Apsveicam skolas futbola komandu ar I vietu sacensībās telpu futbolā

 

 

27.02.2020

Veselības ministrijas ieteikumi koronavīrusa Covid – 19 izplatības ierobežošanai

      24.februārī, Valsts operatīvā medicīniskā komisija lēma paplašināt koronavīrusa izraisītās slimības Covid – 19 ierobežojošos pasākumus, nosakot papildu valstis un teritorijas, no kurām atgriežoties, ir jāveic īpaši piesardzības pasākumi.

        No šodienas par koronavīrusa skartajām valstīm vai teritorijām, uz kurām attiecināti īpaši pasākumi tiek noteiktas Ķīna, Dienvidkoreja, Irāna, Itālijas Lombardijas un Veneto apgabali.

        Iedzīvotājiem, kuri šobrīd plāno doties uz koronavīrusa skartajām valstīm vai teritorijām, uz kurām tiek attiecināti īpaši pasākumi, speciālisti iesaka izvērtēt ceļojuma nepieciešamību un ceļojuma laikā ievērot vispārējos profilakses pasākumus, kā arī sekot līdzi vietējo varas iestāžu norādījumiem.

Iedzīvotājiem (ceļotājiem), kuri atgriežas no šīm vietām, jānovēro sava veselība turpmākās 14 dienas (ja nav zemāk minēto simptomu  var turpināt strādāt).

Parādoties saslimšanas simptomiem – paaugstināta ķermeņa temperatūra, klepus, rīkles iekaisums, apgrūtināta elpošana u.c.:

 • jāierobežo kontaktus ar ģimenes locekļiem un citām personām,
 • nekavējoties jāzvana 113 (Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests),
 • jāinformē ārstniecības personas par simptomiem un ceļojumu uz koronavīrusa skartajām valstīm vai teritorijām.

        Speciālisti iesaka, ja bērns pēdējo 14 dienu laikā bijis ceļojumā kādā no koronavīrusa izraisītās slimības Covid – 19 skartajām valstīm vai teritorijām:

 • bērnam neapmeklēt izglītības iestādi,
 • vecākiem sazināties ar ģimenes ārstu un sadarbībā ar ģimenes ārstu novērot bērna veselību 14 dienas pēc ceļojuma,
 • ja minētajā laika periodā pēc 14 dienām akūtas augšējo elpceļu infekcijas slimības simptomi bērnam nav parādījušies, viņš var apmeklēt izglītības iestādi ar ģimenes ārsta izziņu,
 • ja bērnam simptomi parādās, nekavējoties jāzvana 113 un jāinformē ārstniecības personu par simptomiem un ceļojumu.

        Izglītības iestāžu vadītāji tiek aicināti apzināt iespējamus gadījumus, kad bērni devušies ceļojumā uz vīrusa skartajām teritorijām, uz kurām noteikti īpaši pasākumi un informēt bērnu vecākus par minētajām rekomendācijām.

      Līdz šim Latvijā nav apstiprināts neviens saslimšanas gadījums ar koronavīrusa izraisīto slimību Covid – 19, bet situācija pasaulē un arī Eiropā ir mainīga, tādēļ aicinām aktuālajai informācijai sekot līdzi SPKC mājas lapā: www.spkc.gov.lv

Cieņā,

Ilze Kondratjuka

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta

Izglītības pārvaldes Izglītības atbalsta nodaļas galvenā speciāliste – eksperte

 

SKOLAS TURNĪRS DAMBRETĒ

2020.gada 9. martā noslēdzās Rīgas Ķengaraga vidusskolas 1.- 4. klašu skolēnu turnīrs 64 lauciņu dambretē. Kopumā piedalījās 48 skolēni. Visiem bija iespēja izspēlēt 8 spēles ar dažādiem partneriem pēc Šveices izlozes sistēmas. Apsveicam uzvarētājus!

Paldies tiesnešiem T. Dupļecai un G. Žirnovai par organizēšanu, direktores vietniecei  I. Rumjancevai  par skaistiem diplomiem, ko saņēma visi finālisti. Tos, kas grib uzlabot savu prasmi spēlēt dambreti, aicinām uz Šaha- dambretes pulciņu mūsu skolā!

21.02.2020

Dambretes turnīrs

Šodien, 2020.g. 21. februārī, mūsu skolā notika turnīrs 3.-4.klašu skolēniem  64 lauciņu dambretē. Paldies visiem 20. dalībniekiem par izturību. Veiksmīgākie bija:

Mihails Bondarčuks
Jaroslavs Zavadskis
Timurs Alantjevs
Marianna Mironova
Samuils Jeļisejevs
Jekaterina Cusniriuc

 

21.01.2020

Šaha sacensības

2020. gada 20. janvārī  noslēdzās Rīgas Ķengaraga vidusskolas šaha turnīrs 2.-4. klašu skolēniem. Piedalījās 12 skolēni. Spēcīgāko trijnieks ir Jaroslavs Zavadskis, Ivane Gogoladze, Timurs Alantjevs, no meitenēm – Jekaterina Makušina. Paldies visiem dalībniekiem! Gunta Žirnova

15.11.2019.

Skolas svētku pasākumi

Ziedu nolikšana pie Brīvības pieminekļa

11.11.2019.

Lāčplēša diena

“Gaismas pasākums” 17.00 – 6.kl.; 7 kl.; 10.kl.

 

Projekts “ES UN ĶENGARAGS” 

11. oktobrī Rīgas Ķengaraga vidusskolā notika projekta “Es un Ķengarags” noslēguma pasākums. Projekts tika īstenots ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Rīgas Ķengaraga vidusskolā satikās Rīgas 25.vidusskolas, Rīgas Lietuviešu vidusskolas un Rīgas Ķengaraga vidusskolas skolēni.

Veidojām komandas no visu triju skolu pārstāvjiem, kas piedalījās dažādās aktivitātēs – fotoskrējienā pa Ķengaragu, meklējot Ķengaraga interesantākos objektus, radošajās darbnīcās, kur zīmējām pasākuma logo, veidojām puzles un atbildējām uz jautājumiem par Luīzes Pastores grāmatu “Maskačkas stāsts” un animācijas filmu “Jēkabs, Mimmi un runājoešie suņi”, spēlējām iepazīšanās spēles, kā arī spēlējām Tautas bumbu.

Uzvarētāji saņēma dažādas balvas un cepurītes ar uzrakstu “Ķengarags”.

Ja uz ielas ieraugāt meiteni vai zēnu, kam galvā sarkana cepurīte ar uzrakstu “Ķengarags”, tad ziniet – tie esam mēs!

 

_____________________________________________________________________

11.12.2018

12. decembrī karjeras attīstības atbalsta pasākuma ietvaros “Ķīmiķis, tas ir interesanti” ciemojās SIA “Aspired” speciālisti lai skolēniem radītu priekštatu par profesijām kuras saistītas ar ķīmijas zināšanu lietošanu.

03.12.2018

Viesojas “Ilustrētā Junioriem”                                                                   

Trešdien, 28.novembrī, skolas bibliotēka rīkoja tikšanos ar žurnāla “Ilustrētā Junioriem” redakciju.

Pasākumā piedalījās 1.lv un 3.mt klases skolēni.

Žurnāla redaktore G.Apse un redaktores vietniece L.Romane pastāstīja, kā top žurnāls: kā tiek rakstīti raksti, kā tas tiek ilustrēts. Žurnālā tiek gatavoti raksti arī pēc lasītāju uzdotajiem jautājumiem.

Ceļā uz nākotnes skolu… Pie Šveices kalniem, ezeriem un lāčiem… Kā cilvēks aizmieg?… No kā sastāv guaša krāsas?… Kurš uzbūvēja Grīziņkalnu?… Datorspēle palīdz risināt strīdus… Ar slēpēm augstu gaisā… Kā radās tradīcija  rakstīt vēstules Ziemassvētku vecītim?… Šādus un daudzus citus rakstus var lasīt žurnālā “Ilustrētā Junioriem”.

Bija ieradies arī Fizmix pārstāvis, kas žurnālā publicējas, un rādīja aizraujošus fizikas eksperimentus. Tajos piedalījāmies arī mēs!

 

Beigās žurnāla redakcija uzdāvināja katram skolēnam dāvaniņu no žurnāla un mēs kopīgi nofotografējāmies.

 

 

15.11.2018

Skolēnu pašpārvaldes labdarības projekts “Dāvinam rieku”

Ir paveikts vēl viens labs darbiņš. Šogad ar labdarības projektu „Dāvinām prieku”, kurā piedalījās Rīgas Ķengaraga vidusskola, Rīgas 72.vidusskola un Rīgas Pļavnieku pamatskola,sarūpējām dāvanas, sadzīves preces un sporta inventāru cilvēkiem ar invaliditāti un garīga rakstura traucējumiem, kā arī sniedzām svētku koncertu “Fonds kopā” iedzīvotājiem. Paldies visiem par izrādīto iejūtību un līdzdalību un atbalstu! Mēs esam daļiņa no Latvijas!

Mūsu atbalstītāji:

 

27.04.2018

Rīgas domes Labklājības departaments sagatavoja informāciju – bukletu par Rīgas pilsētas pašvaldības daudzbērnu ģimeņu reģistru, kas uzsāk darbību no 01.05.2018.

Buklets apskatāms šeit: INFO

26.04.2018

 

Vēstures diena

22. novembrī skolā tika novadīta vēstures diena ar mērķi integrēt vēstures priekšmetu citās mācību jomās, lai pakāpeniski ieviestu kompetenču pieeju saturā.

Visi skolotāji savās stundās piedāvāja uzdevumus un tematus, kuri ir saistīti ar vēsturi.

Vēstures   skolotāji sagatavoja dažādus interesantus uzdevumus, kā arī novadīja viktorīnu 7.klasēm, vēsturisko spēli 9. – 12. klasēm, ekskursiju  11.klasēm.

S. Fazilzjanova (matemātikas skolotāja) savās stundās 5.klasei parādīja saikni starp vēsturi un matemātiku.

Visas dienas garumā trešajā stāvā atrodas izstāde  “ Latvija I pasaules karā “. Pirmajā stāvā tika  demonstrētas vairākas prezentācijas.

vest1 vest2

20.11.2017

 

18.novembris – Latvijas Neatkarības proklamēšanas diena

18_nov

 

10.11.2017

Paldies visiem, kas bija kopā ar mums Latvijas simtgadei veltītajā Sveču dienas pasākumā «Iededzies par Latviju»!!!

Rīt sveces tiks aizdedzinātas visā Latvijā. Mēs aicinām jūs kopā ar saviem vecākiem doties uz 11. novembra krastmalu un tur godināt brīvības cīnītājus!

1

10.11.2017

PMLP

08.11.2017

1

2

3

03.11.2017

Безымянный

31.oktobrī skolā tika novadīta matemātikas diena ar mērķi integrēt matemātikas priekšmetu citās mācību jomās, tātad pakāpeniski ieviest kompetenču pieeju mācību saturā, saskatot starppriekšmetu saikni. Visos mācību priekšmetos skolēniem tika piedāvāti uzdevumi un temati, kur vajadzēja pielietot matemātiskās zināšanas un prasmes.

Matemātikas skolotāji savās stundās sagatavoja aizraujošus, loģiskus uzdevumus, prezentācijas ar humoru, viktorīnas, kā arī plakātu konkursu. Sākumskolas skolotājas ļoti interesanti novadīja stundas par tēmu: “Ceļojums Matemātikas valstī”.

Visas dienas garumā pirmā stāva gaitenī tika demonstrētas vairākas prezentācijas. Skolēniem bija dota iespēja saskatīt matemātikas nepieciešamību mūsdienu dzīvē, un saredzēt starppriekšmetu saikni, pašiem iesaistīties un līdzdarboties.

matemātikas_dienas_plāns

(Fotogrāfijas sk. foto  un video galerijā)

31.10.2017

LASĪŠANAS VEICINĀŠANAS PROGRAMMA “BĒRNU, JAUNIEŠU UN VECĀKU ŽŪRIJA”

“Bērnu un jauniešu žūrija” ir Latvijas Nacionālās bibliotēkas izstrādāta un kopš 2001.gada īstenota lasīšanas veicināšana programma. Bērni un jaunieši, kuri iesaistās žūrijas darbā, kļūst par literatūras ekspertiem. Katru gadu viņi lasa un vērtē jaunākās grāmatas, kas īpaši izvēlētas šai programmai un izvirza balvai rakstniekus, ilustrētājus, tulkotājus, izdevējus – visus, kas piedalījušies interesantāko grāmatu tapšanā. Balvu pasniedz gada sākumā Lielajos lasīšanas svētkos. Programmas mērķis ir veicināt lasītprasmi un interesi par grāmatām, vienot lasītājus un rosināt diskusijas par grāmatām, sekmēt augstvērtīgas literatūras izplatību.

Šajā mācību gadā arī Rīgas Ķengaraga vidusskolā ir daži skolēni – eksperti, kuri ir izlasījuši visas sava vecuma grupas grāmatas. Un tie ir: Poļina Staševska no 2.v klases, Aleksandra Andrejeva un Sofija Korčagina no 2.mt klases, Nika Briļa no 3.v klases. Protams, ir daudz skolēnu, kuri ir izlasījuši vienu, divas, trīs vai pat četras grāmatas. Bet, lai kļūtu par ekspertu, ir jāizlasa visas sešas grāmatas. Laiks vēl ir! Līdz janvāra beigām dalībnieki izlasa sešas izvēlētās vecuma grupas grāmatas un aizpilda elektronisko grāmatu novērtēšanas anketu. Pēc anketas aizpildīšanas viņi saņem balviņu.

Liels paldies skolotājai Sandrai Bondarei par ieguldītu darbu.

31.10.2017

Šogad “Labo darbu nedēļā” no 16.10.-22.10.2017. palīdzējām pirmās un otrās grupas invalīdiem, un cilvēkiem ar redzes traucējumiem Valsts sociālās aprūpes centram “Rīga” filiālei “Jugla”. Ar prieku un atsaucību sagādājām viņiem nepieciešamās preces, kas pietrūkst ikdienā!

1 2

4 Paldies visiem kas piedalījās!

—————————————————————————————————-

 

26.08.2017

1.septembris – Zinību diena

Aicinām visus skolēnus uz Zinību dienas pasākumu

Rīgas Ķengaraga vidusskolā!!!

d3

tab

 

__________________________________________________________

13.06.2017

Skolēna e kartes noformēšana

Skolēna_Ekarte_buklets

29.05.2017

Mācību gadu noslēdzot notiks svinīgās līnijas

2. stundā6., 7., 8., 10., 11. klases

3. stundā1. – 5. klases

17.05.2017

Baltā galdauta svētki Rīgas Ķengaraga vidusskolā

2017.gada 13.maijā Rīgas Ķengaraga vidusskolas 1. – 12.klašu skolēni, viņu vecāki, skolas darbinieki un Ķengaraga iedzīvotāji svinēja Baltā galdauta svētkus. Skolas teritorijā un telpās tiks organizētas 26 “stacijas” ar dažādiem uzdevumiem, kurus gatavo katra klase. Kā viena no “stacijām” ir koncerts aktu zālē (dziesmas un dzejoļi par Latviju gan latviešu, gan krievu val.), kurus bija sagatavojuši sākuma klašu skolēni un klases audzinātāji, savukārt 5.-12.klašu skolēni, skolotāji un skolas darbinieki skolā un skolas teritorijā organizēja “stacijas” ar dažādiem uzdevumiem, kuras gatavoja katra klase. Noslēgumā bija mielasts skolas pagalmā pie Baltā galda (galdu klājam no saviem līdzekļiem un bērnu atnestiem “groziņiem”, galda klāšanā iesaistījām vecākus). Informācija par 4.maiju un “Balto galdautu” svētkiem tika sniegta klases stundās u.c. mācību priekšmetu stundās, skolas informatīvajā TV skolā, sociālajos tīklos un e-klasē.

2 3 4 5

Pie balti klāta galda valdīja svētku sajūta, ko izbaudīja ikviens, kas bija atnācis uz šo pasākumu. Bērni ēdot svētku cienastu padalījās savās sajūtās, izsakot prieku un sajūsmu par šo pasākumu. Sapratām, ka šai tradīcijai jākļūst par mūsējo katru gadu, ne tikai skolā bet arī mūsu skolēnu, skolotāju un darbinieku ģimenēs!

1 6 7

Informāciju sagatavoja Dace Kārkliņa, projekta IZZINĀT.PIEREDZĒT.RĪKOTIES dalībniece

09.05.2017

Baltā galdauta svētki

Pasākums notiks 13.05.2017. gadā no 10:00 līdz 12:00.

/Aicināti skolēni, vecāki, darbinieki/

Balta_galdauta_diena

26.04.2017

9maijs bb899e27EiropasEksamens

2017.gada 9. maijā, atzīmējot Eiropas dienu, ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts kārtot Eiropas eksāmenu.

Pagājušajā gadā Eiropas eksāmenu kārtoja 12 000 dalībnieki un visaktīvākie bija 7.-9.klases skolēni. Iegūtie rezultāti liecina, ka pamatskolas skolēnu zināšanas par Eiropas Savienību ir labākas nekā vidusskolēnu un pieaugušo – gandrīz ceturtā daļa 5.-9.klašu dalībnieku ieguva maksimālo punktu skaitu un nopelnīja vērtīgas balvas.

Tāpēc šogad īpaši aicinām sarosīties vidusskolēnus un pieaugušos, piedalīties Eiropas eksāmenā, apliecināt savas zināšanas un saņemt balvas!

Eksāmenu 9.maijā kārtojam no plkst. 8:00 līdz 21:00, ieejot mājas lapā www.esmaja.lv<http://www.esmaja.lv/> un izvēloties sev piemēroto vecuma grupu: 5.-6.klase, 7.-9.klase, vidusskola vai pieaugušais. Mājas lapā www.esmaja.lv<http://www.esmaja.lv/> ir pieejami materiāli, kas palīdz sagatavoties Eiropas eksāmenam.

26.04.2017

Ziņojums vecākiem

 • Izaicinājumi vecākiem digitālajā laikmetā. Vecākus aicina uz bezmaksas lekciju Rīgā par atbildīgu tehnoloģiju lietošanu ģimenē

Lekcija vecākiem Rīga

Lekcija_vecākiem_(sīkāka informācija)

20.04.2017

Vidusskolas obligāto eksāmenu indekss Rīgas skolās

PK012_Riga_OCE_12kl

31.03.2017

Folkloras nedēļa (3.04. 2017. -7.04.2017)

folkloras_ned_plāns

30.03.2017

pasakums

23.02.2017

Absolventu atsauksmes par skolu:

Atsauksmes_par skolu

Tulkojums 23.02.2017. atsauksmei: atsauksmes_par_skolu_krievu_valodā

23.02.2017

Tuvākie pasākumi:

24.02.2017 – Projektu diena

– Deju pulciņa skate, RĶVS, 16.00

28.02.2017 – Valsts diagnosticējošais darbs matemātikā, 6.klases

09.02.2017

Pirmsskolas un 1. – 4. klašu audzēkņu vecāki tiek aicināti uz bezmaksas nodarbībām izglītības iestādēs

Skatīties šeit: informacija par lekcijām tēvu loma

Interesentus lūdzu pieteikties līdz 20.02.2017., rakstot uz e-pastu dkakrlina13@edu.riga.lv

 

 

19.12.2016

SKOLAS SVINĪGĀS LĪNIJAS

notiks 21. decembrī

9:00 – 1.-6. klašu skolēniem aktu zālē;

10:00 – 7.-12. klašu skolēniem aktu zālē.

15.12.2016

 Pušķojām eglītes ar pirmklasniekiem

1
3

42

15.11.2016

18_nov

09.11.2016

ES mājā notiks ZINOO ziemas radošo nodarbību cikls bērniem (sīkākā informācija šeit)

 

06.10.2016

No 10.10.2016.g. līdz 21.10.2016.g. notiek

KARJERAS NEDĒĻAS pasākumi!

Karjeras nedēļas plānu skaties šeit: karjeras_ned-_plans_2016

11. oktobrīPROJEKTU diena

14. oktobrī Pasākums “Krāsainā  profesiju pasaule(Pagarinātās dienas grupas audzēkņi, 15.00) – Atbildīga: I. Lecinska

17. oktobrī Labo darbu nedēļa (Sadarbība ar dzīvnieku patversmi “Ulubele”) – Atbildīga:  D. Karklīņa

18. oktobrīTeātra  izrāde (1. – 4.kl. 2.- 3. stundā)-  Atbildīga: I. Rumjanceva

19. oktobrī  “Profesiju sīrups” konkurss (9. mt. klase14.00, Rīgas 25. vidusskolā) – Atbildīgie: I. Lecinska, A.Petkovska

19. oktobrī  Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss “Rīgas zvirbulis – Atbildīgs: L. Zelmane

20. oktobrī – Pasākums “Būsim pazīstami(5. klases, 6. stundā) – Atbildīgie: I. Rumjanceva un klases audzinātājas

21. oktobrī Pirmo klašu uzņemšanas svētki (3. stundā) – Atbildīgie: I. Rumjanceva, I. Stočeva un klases audzinātājas      

23.09.2016

Konkurss  19. septembrī, Rīgas Dabaszinību skolas dārzā (Ernestīnes ielā 8A).

Tēma – Pākšaugi”.
Dalibnieki:

Tamara Baha (7.v)
Artjoms Zubovs (8.v)
Darja Karpova (9.mt)

Sabina Rabekina (9.mt)

1_2

01.09.2016

1_september

29.08.2016
1_09

28.08.2016

1. septembrī

NOTIKS SKOLAS SVINĪGĀ LĪNIJA

9.45 – skolēnu pulcēšanās pie skolas:

1. klases pie galvenās ieejas;

2.-4. klases – laukumā  (no skolas sporta zāles puses);

5.–8. klases – basketbola laukumā;

9.–11. klases – pie galvenās ieejas;

12.klases – basketbola laukumā

10.00 – svinīgais pasākums 1.- 12. klašu skolēniem stadionā

10.45 – 11.45 klases audzināšanas stundas mācību klasēs

 

18.08.2016

Untitled

Atgādinājums!!!

Skolas forma!

Atgādinājam, ka 1.-7. klases skolēniem skolā ir paredzēta skolas forma, kuras iegādi nodrošina vecāki (Grozījumi ar 13.10.2015. Rīgas Ķengaraga vidusskolas padomes lēmumu Nr.2 un ar Rīgas Ķengaraga vidusskolas direktores 11.11.2015. rīkojumu VSKN – 15 – 111 – rs, stājas spēkā ar 25.11.2015.)

Apģērbam jābūt tīram, lietišķam, nosedzošam apakšveļu, matu sakārtojumam koptam (gari mati (garums zem plecu līnijas) sapīti bizē, sasieti “astē” vai sasprausti) (Grozījumi ar 13.10.2015. Rīgas Ķengaraga vidusskolas padomes lēmumu Nr.2 un ar Rīgas Ķengaraga vidusskolas direktores 11.11.2015. rīkojumu VSKN – 15 – 111 – rs, stājas spēkā ar 25.11.2015.), izglītības iestādē lietot maiņas apavus. Izglītojamie nedrīkst ierasties izglītības iestādē netīrās drēbēs, sporta tērpos, apģērbā ar uzkrītošiem, cilvēka cieņu aizskarošiem uzrakstiem un zīmējumiem”.

Kā saņemt Skolēna e karti:

Ja pieteikšanos Skolēna e kartei vecāks veic www.riga.lv:

  • 1. klašu skolēniem no 01.06. līdz 25.08., tad Skolēna e karti var saņemt izglītības iestādē no 01.09., ja pieteikšanos veic no 26.08. līdz 05.09., tad Skolēna e karti var saņemt izglītības iestādē no 15.09.

 

  • 5. un 10. klašu skolēniem no 01.06. līdz 05.09., tad Skolēna e karti var saņemt izglītības iestādē no 15.09.

 

 • pārējo klašu skolēniem (arī tiem, kuri uzsāk mācības citā izglītības iestādē) no 01.06. līdz 05.09., tad Skolēna e karti var saņemt izglītības iestādē no 15.09.

Sīkāka informācija www.riga.lv

_____________________________________________________________

12.05.2016

apsv_pedejais_zv

 

20.04.2016

Slud

 

08.04.2016

SVARĪGA INFORMĀCIJA!

Bezskaidras naudas norēķini ar Skolēna e karti
Rīgas skolās

Lasīt šeit: info_par_bezskaidras_naudas_norekiniem_ar_Skolena_e_karti(06.04.2016)

24.03.2016

Cienījamie vecāki!

2016.g 05.04 un  06.04. Jums būs iespēja apmeklēt Jūsu bērna skolotāju stundas. Nepieciešams iepriekš pierakstīties pie klases audzinātāja līdz 31.03.2016.

RĶVS administrācija

 

24.03.2016

lieldienas

25.02.2016

uuu

17.02.2016

Par interešu izglītības programmu apgūšanas attaisnotajiem izdevumiem

Saskaņā ar 2015.gada 30.aprīļa grozījumiem likumā “Par iedzīvotāju ienākuma  nodokli” papildus jau esošajiem attaisnotajiem izglītības izdevumiem no 2017.gada iedzīvotājiem būs iespēja atgūt izdevumus arī par interešu izglītības programmu apguvi. Minētos izdevumus varēs iekļaut gada ienākumu deklarācijā par 2016.gadu…(Lasīt tālāk: Interešu_izglītība)

 

13.12.2015

 Jaungada cepuru konkurss – parāde

  Aktu zālē – pl. 11:15

Uzvarētāju bilde: 

DSCF2046

Ziemassveetli

 

 

03.12.2015

03. decembrī pl. 16:00

Pavāru izlaiduma vakars   

pavaars

 

26.11.2015

Brīdinājuma streiks

Mūsu iestādē 27.11.2015. darbinieki pievienojas Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) vienas dienas brīdinājuma streikam! Ņemot vērā, ka darbinieki neveiks savus darba pienākumus, aicinām būt saprotošiem un lūdzam izglītojamo pieskatīšanai rast alternatīvas iespējas!

Streika prasības: www.lizda.lv

Neskaidrību gadījumā zvaniet pa tālruni 28274792 (Tatjana Sidorova)

 

22.11.2015

24. novembrī 

no 17.00 līdz 20.00 skolā notiek

VECĀKU diena!!!

19.11.2015

Konkurss “Ja es būtu ķīmiķis…”

Mūsu skolas audzēkņi ir iesnieguši savu radošo eksperimentu. Aicinām balsot par mūsu skolēnu darbu vietnē http://www.kimiko.lv/konkurss/!!!

Visi saņemtie darbi ir publicēti kimiko.lv<http://kimiko.lv>mājaslapā, tādēļ aicinām audzēkņus un skolotājus mājaslapā balsot par darbu, daloties ar ziņu Facebook, Twitter vai draugiem.lv<http://draugiem.lv> mājaslapā.

17.11.2015

No 16.11. līdz 20.11.2015 skolā notiek Svešvalodas nedēļa

19.11.2015 .g.:

Pasākums “Latvija ir mana dzimtene”, 9. – 12.kl., aktu zālē, 7. stunda

Prezentāciju konkurss  “Latvija”, 5. klases, 7.klases.

20.11.2015 .g.:

Gadatirgus “Latvijas nacionālie ēdieni ”

Ugunsdrošības profilakse 9.mt klase, 13.25

16.11.2015

Valsts Neatkarības dienai veltīta Svētku līnija 17.11.2015:

 • 1. – 6. klases – 3.stunda 9:45
 • 7. – 12. klases – 4.stunda 10:40

18

 

10.11.2015

11. novembrī 2015. g.

Lāčplēša kauss  10 – 12. klases, pl. 14.10

LĀČPLĒŠA DIENA!

lacplesis

10.11.2015

10. novembrī 2015. g.

Izstāde „ Memoriāli Latvijas teritorijā I Pasaules kara laikā„

Sacensības “Basketbols”,  6. – 7. kl. – zēni, Rīgas 25.vsk., 13.00

– Projekts 6v.klase – “Lāčplēša kauss” 4. kl., 5. st.

04.11.2015

NOBALSO PAR MŪSU PLAKĀTU!!!

http://pasivasmekesana.lv/plakatu-konkursu-balsosana

konk

21.10.2015

23.10.2015. skolā notiks: 

Pirmo klašu uzņemšanas svētki – 3. stunda;

Pasākums “Būsim pazīstami”, piedalās 5. klases –  5. stunda.

 

11.10.2015

No 12.10.2015. līdz 16.10.2015.g. skolā notiek

KARJERAS NEDĒĻA

12.10.2015.g.:

– Tikšanas ar skolas absolventiem

– pasākums “Atver profesijas durvis” ( plkst.14.30 – 17.30) Rīgas 25. vidusskolā

13.10.2015.g.:

Projektu diena

– Pasākums “Profesiju sīrups”

14.10.2015.g.:

– “Profesiju sīrups” konkurss, 9v1.kl., 14.00,  Rīgas 25. vidusskolā

14.10.2015. un 16.10.2015

Tikšanās ar Swedbankas pārstāvjiem

 

APSVEICAM SKOLOTĀJU DIENĀ!!!

SKOL2jpg

31.08.2015

E-taloni

28.08.2015

SKOLAS SVINĪGĀ LĪNIJA

notiks 1.septembrī

9.15 – 4. mt2 – klases audzināšanas stunda 106. kabinetā

10.15 – skolēnu pulcēšanās pie skolas:

 1. – 4. klases pie galvenās ieejas
 2. – 9. klases basketbola laukumā
 3. – 12. klases uz celiņa starp bērnudārzu un skolu

(no skolas sporta zāles puses)

10.30 – svinīgais pasākums 1.- 12. klašu skolēniem stadionā

11.15 – 12.15 klases audzināšanas stundas mācību klasēs

Kabineti

1_0922.08.2015

Rīgas 5. un 10. klašu skolēnu vecākus aicina pieteikt „Skolēnu e kartes” elektroniski portālā www.eriga.lv

No 2015.gada 17.augusta tiek uzsākta elektroniskā pieteikšanās Skolēnu e kartei.
Šogad Skolēnu e kartei elektroniski varēs pieteikt 5. un 10.klašu skolēnus, kā arī skolēnus, kuri ir mainījuši skolu.

Lai padarītu ērtāku un ātrāku pieteikšanos „Skolēnu e kartei” un tās atjaunošanai, Rīgas domes Informācijas tehnoloģiju centrs sadarbībā ar uzņēmumu „Rīgas satiksme” un Izglītības, kultūras un sporta departamentu ir izstrādājis jaunu e-pakalpojumu „Pieteikšanās Skolēna e-kartei”, kurā skolēnu vecāki attālināti varēs pieteikt jaunas kartes izgatavošanu.

Jaunais e-pakalpojums ir pieejams no 17. augusta, kad vecākiem pieteikums „Skolēna e kartes” izgatavošanai būs jāaizpilda portālā www.eriga.lv, kurā dati par skolēnu un skolu, kurā tas mācās, tiks atlasīti automātiski. Pieteikumam klāt būs jāpievieno skolēna fotogrāfija. „Rīgas satiksme” attālināti izgatavos „Skolēnu e kartes”, pamatojoties uz iesniegtajiem datiem, un nogādās tās attiecīgajās skolās, kur skolas direktors tās parakstīs un izsniegs skolēniem.

Vecāki tiek īpaši lūgti to izdarīt līdz 31.augustam, lai jaunās e kartes varētu nogādāt uz skolām, pēc šī datuma tās varēs saņemt tikai „Rīgas satiksmes” Klientu apkalpošanas centros.

 Pieteikties „Skolēna e kartei” joprojām var arī klātienē „Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centros.

 Jaunā kārtība šogad vēl neattieksies uz pirmo klašu skolēniem. Viņiem e kartes tiks izgatavotas saskaņā ar skolas sagatavoto kolektīvo pieteikumu, klāt pievienojot skolēnu fotogrāfijas. Pārējām skolēnu klašu grupām „Skolēna e kartes” nav jāmaina. Savukārt 11. un 12. klašu skolēniem atlaide braukšanai sabiedriskajā transportā savā „Skolēnu e kartē” būs jāpagarina e talona biļešu automātos.

_____________________________________________________________

13.05.2015

1lat

2lat

19.04.2015

7kl_speele_lv

14.04.2015

spele

09.04.2015

Shaha_turniirs

07.04.2015

Cienījamie vecāki!

No 2015.g. 13.04. līdz 2015.17.04. Jums būs iespēja apmeklēt Jūsu bērna skolotāju stundas. Nepieciešams iepriekš pierakstīties pie klases audzinātajas līdz 07.04.2015.

RĶVS administrācija

03.04.2015

slavas_minuta

11.02.2015

Februāra darba plāns 

febr_1febr_2

29.01.2015

Slavas_minuta

12.01.2015

1lpp2lpp

11.12.2014

Ziemassvetku_vakari

25.11.2014

 25. novembrī 

no 17.00 līdz 20.00 skolā notiek

VECĀKU diena!!!

18.11.2014

18.novembris – Latvijas Neatkarības proklamēšanas diena

18-novembris

13.10.2014

karjera1_karjera2_karjera

08.10.2014

Oktobra darba plāns:

9. oktobris – «Erudīts» sezonas atklāšana  9.-12. klases
13.-17. oktobris – karjeras nedēļa
21. oktobris – pirmo un piekto klašu skolēnu iesvētīšana
23.-24. oktobris – fotogrāfēšana ar firmu «Mārīte»
27.-31. oktobris – BRĪVLAIKS!
28. oktobris – pavāru eksāmens, veiksmi visiem!

 

04.10.2014

Skolas avīzes oktobra numurs Школьная лихорадка

(Oktobris_2014_1_6_lpp

Oktobris_2014_g_7_14_lpp

02.10.2014

skolotajam2

15.09.2014

kubok

Apsveicam ar 1. vietu!!!

Republikāniskās pirmās palīdzības skolēnu sacensibās 13.09.2014!!!

Komandas dalībnieki:

Vladislavs Pazeņuks

Anastasija Zaiceva

Viktorija Ozoliņa

Karina Vasiļevska

Ilja Vitohins

Vadims Gadirovs

Voldemārs Gailis

Liels paldies 12.mt klases skolniecei Marijai Siņavskai par palīdzību komandai, komandas vadītājai Eleonorai Jeļjaševičai, ka arī paldies Irinai Rumjancevai par visa noorganizēšanu līdz galam!

31.08.2014

Sveicam skolēnus,
vecākus, pedagogus
un skolas darbiniekus
1. septembrī!!!

1-sept

22.08.2014

1. septembrī 

NOTIKS SKOLAS SVINĪGĀ LĪNIJA

8.003. mt2 un 4. v klases audzinātāja stundas klašu kabinetos

8.45 – skolēnu pulcēšanās pie skolas:

        1. – 4. klases pie galvenās ieejas

        5. – 8. klases basketbola laukumā

        9. – 12. klases pie sporta zāles

9.00 – svinīgais pasākums 1.- 12. klašu skolēniem stadionā

9.50 – 10.50 klases audzinātāju stundas klašu kabinetos

1_sept

1_september

 

26.05.2014

SKOLAS NOBEIGUMA SVINĪGĀS LĪNIJAS NOTIKS

30.05.2014

1 – 5 klašu skolēniem – 9.00

6 – 11 klašu skolēniem – 10.30posledni zvonok

21.05.2014

Cienījamie 1.-4.kl. skolēnu vecāki! Atgādinām!

Skola uzsaka sadarbību ar jaunu firmu, kura šuj skolas formas. Ja Jums ir vēlēšanos mainīt vesti Jūsu bērnam vai iegādāties jaunu formas modeli (veste, bikses, svārki, sarafāns, krekls u.c.) vai emblēmu, tad Jūs varat iepazīties ar apģērba modeļiem un pasūtīt to 28 maijā (trešdiena) no 17.00 līdz 19.00, atnākot uz skolu ar bērnu. Arī varat vērsties tieši pie firms pārstāvja līdz 10 jūnijam.

SIA “AVBAGS” Reg.Nr. 50103661231 Mēness 3, Rīga,LV-1013

Irina Gura -26831304 

DSCF0320 IMG_0002 IMG_0001 DSCF0326 DSCF0324

03.04.2014

apr

17.03.2014

marts

12.02.2014

14. februāris krāsaina diena!

Visus gaidam drēbēs sarkanās krāsās!

09.02.2014

Skolas darba plāns 2013./2014. m.g.

FEBRŪĀRIS

febr

03.02.2014

SakumskolasMKdekade

 

10.01.2014

janvāris

28.12.2013

Skolas avīzes decembra numurs “Школьная лихорадка – итоги года(Skolas drudzis 2013

10.12.2013

labdfariiba

03.12.2013

decembris

25.11.2013 latv_val

25.11.2013

pervclass25.11-5.12.

Ārpusstundu lasīšanas dekāde

(Декада внеклассного чтения) dekada-vnekl cten

 

25.11.2013

puuce27.11. (trešdiena) 

4. stundā – 10.35

216.bērnu dārza audzēkņi viesos pie pirmklasniekiem:

 • 1.gr.- 1.v(1) – sk.N.Titova – 101.kab.
 • 2.gr.-1.v(2) – sk. V.Ļebedeva- 102.kab.
 • 3.gr.-1.mt(1) – sk.I.Troščenkova-103.kab.
 • 4.gr.-1.mt(2) – sk.S.Ivanova-104.kab.

skola

19.11.2013

21.11.2013

Vecāku diena!!!

no 17.00 – 20.00

Mēs jūs gaidam!

Laipni lūdzam!

Dienas kārtība

 • 17.00 – 20.00 – tikšanās ar skolotājiem
 • 17.30 – 17.55 – koncerts vecākiem, dejo kolektīvs „Ivuška” (aktu zālē)
 • 18.00 – kopīgā 1. – 12. klases skolas vecāku sapulce (aktu zālē)
 • 18.30 – Skolas Padome 112 kab.
 • 18.30 – klases vecāku sapulces

17.11.2013.

APSVEICAM

Latvijas Republikas proklamēšanas 95. gadadienā!!!

12.11.2013.

Lāčplēša dienā 11. novembrī skolā notika sporta sacensības. Piedalījās 10 – 11 klašu skolēni. Pirmo vietu izcīnīja 12.mt1 klašu skolēni, otro – 11.mt, trešo – 12.mt2. APSVEICAM labākas komandas!!!

lachplesis

05.11.2013

novembris

04.10.2013

SIRSNĪGI SVEICAM SKOLOTĀJU DIENĀ!


01.10.2013.

Krāsainās dienas atgriežas!

2 oktobrī visus gaidam drēbēs saulainās krāsās

(dzeltenās, oranža)!


APSVEICAM

RĶVS komandu ar II vietu

Republikāniskās pirmās palīdzības skolēnu sacensibās 14.09.2013!!!

MALAČI!!!

28.08.2013.

SKOLAS SVINĪGĀ LĪNIJA NOTIKS

2. septembrī

8.00 – 4.mv un 9.mt kl. klases audzinātāja stundas klašu kabinetos

8.45 – skolēnu pulcēšanās pie skolas:

1. – 4. klases pie galvenās ieejas

5. – 8. klases basketbola laukumā

9. – 12. klases pie sporta zāles

9.00 – svinīgais pasākums 1.- 12. klašu skolēniem stadionā

 

9.50 – 10.50 klases audzinātāju stundas klašu kabinetos


08.04.2013.

Skolas pasākumu plāns 2013.g. aprīlī


Mīļš sveiciens 8. Martā!!!

8.marts

28.02.2013.

UZMANĪBU!

2013. g. 14. martā skolā notiek VECĀKU diena: no pl. 17.00 līdz 20.00! Laipni gaidīti!

28.02.2013.

2013. g. 12. martā notiks skolas posma spēle “Jautro, attapīgo klubs“.

28.02.2013.

Spēlē “Erudīts”

Noslēdzies spēles “Erudīts” trešais posms. Apsveicam 11.mt2 komandu ar uzvaru!

28.02.2013.

Teātra studijas pirmizrāde

Apsveicam skolas teātra studiju ar lielisku pirmizrādi “Smaragda pilsētas burvis”.

22.01.2013.

Uzmanību!!!

Tiek uzsākta kandidātu pieteikšana “Gada balvas medicīnā 2012″ pasniegšanai!

Balsojiet par Eleonoru Jeļjaševiču!!!

22.01.2013.

Aicina pieteikties ĒNU DIENĀ!!!

http://enudiena.fixcms.lv/jaunumi

 

06.12.2012.

Skolas pasākumu plāns 2012.g. decembrī

28.11.2012.

Piektdien, 30.11.2012.Mājas apavu diena!!!


20.11.2012.

Uzmanību!!!

21.11.2012. gadā no 17.00 līdz 20.00 skolā notiek vecāku diena.

 

18.11.2012.

Apsveicam Latvijas Republikas proklamēšanas dienā!


09.11.2012.

Skolēnu padomes darba plāns 2012./2013. m.g.


Skolas pasākumu plāns 2012.g. novembrī


05.10.2012.

Apsveicam skolotāju dienā!

Skolas vecāku sapulces 2012.g. septembrī

Tēma: Vecāku iepazīstināšana ar e – žurnālu

Skolas pasākumu plāns 2012.g. septembrī

 

 

VEIKSMĪGU JAUNO 2012./2013.m.g.

28.08.2012.

______________________________________________________________

04.04.2012. gadā no 17.00 līdz 20.00 skolā notiek vecāku diena.

03.04.2012.

 

Uzmanību!

22 novembrī 2011. g. no 17.00 līdz 20.00 skolā notiks VECĀKU diena! 18.30 aktu zālē vacāku komitejas kopīga sapulce. Vecākiem būs iespēja individuāli satikties ar skolotājiem!

Skolas pasākumu plāns 2011.g. novembrī


Skolas pasākumu plāns 2011.g. oktobrī

Akcija: RĪGAS SAKARĪGĀKAIS SKOLOTĀJS – 2011!!!

Balsojuma lapa: http://www.draugiem.lv/studentbanka

papildinformācija: http://www.rsd.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=1102%3Askusies-akcija-qrgas-sakargkais-skolotjs-2011q&catid=9%3Anews

 

 

Cienījamie skolotāji, sveicam Jūs skolotāju dienā!

Katru starpbrīdi 30 septembrī esiet mīļi gaidīti otrā stāvā “minikoncertos”!

Jūsu skolēni!

Apsveikums

APSVEICAM

RUVS komandu ar II vietu

Republikāniskās pirmās palīdzības skolēnu sacensibās 10.09.2011.!!!

MALAČI!!!

2010./2011. m.g.

 • 14.05.2011.g. VEF kultūras pilī notika ansambļa “Ivuška” atskaites koncerts (Skatīties).

 • 12 maijā Rīgas 88. vidusskolā notika Pirmās palīdzības sniegšanas sacensības. Apsveicam!!! Mūsu skola saņēma divas pirmās vietas (jaunāka un vecāka grupas). Skatīties…

 • 12 maijā skolā notika 8.v klases skolnieces Jevgenijas Nekazakovas personālā izstāde (sk. foto: Izstāde)

 • Mūsu skola svin dzimšanas dienu!


Apsveicam tevi, skola!!!

27-28.04.2011.g.

10. martā otro reizi skolā notika konkurss “Slavu minūte”, kurā piedalījās 19 numuri, 26 dalibnieki no 1 līdz 12 klasei. (Skatīties…)

 • 29.04.2011.g. mūsu skolēni arī piedalīsies starpskolu konkursā Krievu vidusskolā. Novēlam viņiem VEIKSMI!!!

 • 16. martā 2011. gadā no 17.00 līdz 20.00 skolā notiek vecāku diena.

 • 16. februārī 2011. gadā Ķengaraga filiālbibliotēkā notika  Caddies izstāde, kurā projektu nedēļas ietvaros piedalījās mūsu skolas skolēni. (Lasīt vairāk…)

 • 10. decembrī 2010. g. 18.00 notika pirmais Rīgas Universālās vidusskolas profesionālās izglītības kursa izlaidums. Mūsu skolnieki saņema kvalifikācijas dokumentu par pavāra profesijas iegūšanu.

APSVEICAM!!!